Další rekonstrukce u Krčáku. Řidiče čekají omezení

Kompletní rekonstrukce ulice K Zeleným domkům na kraji Krčského lesa byla zahájena. Dopravní omezení budou pokračovat i v příštím roce.

Dnes ráno odstartovala dlouho očekávaná rekonstrukce ulice K Zeleným domkům v Kunraticích. Část ulice, která navazuje na ulici Vídeňská je nyní zcela uzavřena. Řidiči tak musí počítat s objízdnou trasou.

Aktuální práce spadají do 1. etapy, která je plánována na období od září do prosince 2020. Kromě zmiňované úplné uzavírky v úseku Vídeňská – Pražského povstání je také kvůli spadišti dešťové kanalizace uzavřena část ulice Krále Václava IV. Také zde je třeba využít objízdných tras.

Od října bude též v úseku Pražského povstání – Mašatova zahájena výstavba řadu dešťové kanalizace, zde bude provoz omezen jen částečně. Komunikace zde bude upravována až v roce 2021.

Druhá etapa rekonstrukce, která je plánována na příští rok, bude termínově ještě upřesněna. Veškeré aktuální informace, včetně dalších podrobností a schémat, najdete na oficiální webové stránce MČ Praha-Kunratice.

 

 

Zdroj informací a fotek: MČ Praha-Kunratice