Dny dětí v okolí Krčáku

Mezinárodní den dětí slavíme každoročně 1. června. I tento rok se uskuteční plno akcí pro děti a rodiče v okolí Krčského lesa. Chystáte se na některou z nich?

Den dětí sice připadá na pátek 1. června, ale slavit se bude také o víkendu a dokonce i v dalších dnech. Kromě 1. 6., kdy bude probíhat v okolí Krčáku nebo například i u Velkého altánu spousta menších a větších akcí s různorodým programem, budou se v následujícím týdnu konat události též na dalších místech. Zde vám přinášíme pár tipů, kam můžete s dětmi vyrazit:

1. června se uskuteční tradiční Dětský den na Chodovské tvrzi, program začne ve 14 hodin. Čeká vás spousta klasických dětských her, voňavé cukrové vaty, kolotočů, a papírových růží. Na místě nebude chybět ani skákací hrad nebo výtvarné dílny. Děti se dočkají i pohádky, která začne v 17 hodin na nádvoří Chodovské tvrze. Vstupné je zdarma. Více informací zjistíte zde.

2. června, tedy v sobotu, se bude konat Den dětí v areálu jezdeckého oddílu TJ Orion na Praze 4. Od 11:00 až do 17:00 si mohou děti zahrát badminton, basketbal, frisbee, stolní tenis nebo vyzkoušet například slackline, pétanque, turnball nebo easybreath. Více informací zde.

6. června se uskuteční také Den dětí s Prahou 4 v parku Na Pankráci. Na děti čekají tvořivé dílny, eko workshopy, klauni, komiksy a písničky, dorazí také herci a zpěváci z divadla Sklep - Hana Navarová, Jaroslav Vaculík a František Váša. Více se dočtete zde.

9. června můžete vyrazit na Kunratický den dětí, který se bude konat v sobotu od 14 hodin v zámeckém parku. Akci pořádá TJ Sokol Kunratice a většina aktivit se bude točit okolo sportu. Čeká vás tak například několik zábavních soutěží ve čtyřech věkových kategoriích pro děti od 2 do 14 let. Více zjistíte zde.