Vyšlo první tištěné číslo magazínu Krčák žije

Náš online magazín o Krčském lese a okolí, který v digitální podobě funguje již přes dva roky, se dočkal svého prvního fyzického vydání.

Speciální číslo o rozvoji lokality Nové Roztyly vyšlo letos na jaře. Kromě několika aktualit, zajímavostí a historických článků o lokalitě Krčského lesa v něm najdete hlavně spoustu informací o projektu Nové Roztyly a plánované rekultivaci brownfieldu Interlov, který se nachází mezi Krčským lesem a magistrálou.

Součástí časopisu je i praktická mapa se zaznačením výletních cílů a míst, o kterých se v tomto čísle můžete dočíst. V mapě najdete také umístění nových sportovišť, která byla v posledních letech otevřena ve vznikajícím parku Nové Roztyly.

Distribuce časopisu probíhá již několik týdnů, tištěný magazín je postupně roznášen do schránek v okolí Krčského lesa. Pokud bydlíte dále od Krčáku nebo vám číslo domů nedorazilo, a přesto byste o něj měli zájem, dejte nám vědět na e-mail info@krcakzije.cz. Rádi se s vámi domluvíme na dodatečné distribuci nebo na možnosti vyzvednutí časopisu.

V elektronické podobě si můžete časopis prolistovat zde: Krčák žije 01/2020