Zahrajte si v hororovém filmu z Krčského lesa

Chtěli jste si vždycky zahrát v hororu? Nyní se vám může váš dávný sen splnit. A navíc v prostředí oblíbeného Krčského lesa, kde se chystá natáčení studentského filmu.

V našem nedávném článku Filmy a seriály, které se natáčely v Krčském lese jste se mohli přesvědčit, jak je Krčák oblíbenou lokalitou pro komorní i velké filmové produkce. Díky jeho temné historii a děsivé atmosféře během nocí je ideální filmovou kulisou pro dramata, detektivky a samozřejmě i horory. A jeden takový se v Kunraticko-michelském lese bude natáčet už na konci letošního října.

Studenti oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE aktuálně shání herce pro poslední dvě role v krátkém hororovém filmu, který ponese název Pištění.

První obsazovanou rolí je postava Karla. Pro tu tvůrci hledají muže ve věku 25 až 30 let. Herec ztvární roli muže, který nemá děti, pracuje v IT firmě, je lehkovážný a má rád počítačové hry.

Druhou obsazovanou rolí je postava Jakuba. Pro tu je vhodný muž ve věku 30 až 35 let. Jakub bude ve filmu představovat člověka, který má dvě malé děti a pracuje v obchodním oddělení v nadnárodní firmě.

Předpokládaný termín natáčení v Krčském lese je nyní stanoven na 25. až 29. října 2022. Casting by měl proběhnout během týdne 10.-16. října, konkrétní den bude upřesněn. Přesná odměna pro herce není zatím stanovena, záleží na domluvě s tvůrci. Catering na place bude samozřejmě zajištěn.

Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte se filmařům ozvat. Svůj kontakt stačí poslat na e-mail filmpisteni@gmail.com spolu s předmětem zprávy „Casting – Karel“ nebo „Casting – Jakub“, podle toho, jakou postavu chcete hrát, a k tomu připojit následující informace:

  • fotografie obličeje i celé postavy
  • krátký popis sebe
  • informace k hereckým zkušenostem
  • proč vás tato filmová nabídka zaujala